Каталог
Оформити замовлення

Який акумулятор вибрати для своєї радіокерованої моделі

/upload/uf/eb6/obzor_stati.png

Незалежно від того, яку RC-модель ви зараз тримаєте в руках, її мотор і електроніка стануть непотребом без надійного і ємного акумулятора.

І так, якщо двигун – це серце будь-якого механізму, то акумуляторну батарею (АКБ) можна порівняти з кровотворною системою електронного організму. Без енергетичного підживлення (читай - "без АКБ") відмовляється працювати не тільки RC-модель з електродвигуном. Акумулятор підживлює складну бортову електроніку також на моделях з ДВЗ.

Загалом, відповідальність та важливість питання ви відчули, то ж переходимо до суті.

Від чого залежить вибір АКБ для радіокерованої моделі

При купівлі радіокерованої моделі (навіть у випадку RTR або RTF-комплектації), акумулятор не завжди є складовою комплекту. Його слід  купити додатково. Вивчіть інструкцію – у ній ви обов'язково знайдете необхідні технічні параметри, які слід врахувати під час вибору АКБ.

Якщо потрібно докупити новий або ще один акумулятор, то при його виборі врахуйте наступне:

  • Параметри регулятора швидкості. Регулятор швидкості, встановлений на вашій моделі, працює з певним розкидом напруги та з певним типом акумуляторів. Встановіть акумулятор з напругою, що перевищує допустиму межу вашого регулятора швидкості – вийде з ладу вся електроніка.

  • Максимальний струм, якого вимагає електроніка радіокерованої моделі.

  • Напруга, потрібна для оптимальної та злагодженої роботи всіх вузлів RC-моделі.

  • Місткість АКБ, від якої залежить час роботи радіокерованого апарату на одному заряді акумулятора.

  • Габарити важливі не менше. Буває, що за всіма характеристиками АКБ годиться, а ось у свій відсік не вміщується — врахуйте це, щоб не було прикрощів після покупки.

Вибір альтернативного до встановленого на борту джерела живлення – справа тонка і кропітка. У разі виникнення найменших сумнівів, все-таки краще звернутися до фахівця.


Про те, що потрібно знати про акумулятори для радіокерованих моделей, про їх основні характеристики, типи та особливості АКБ, ми розповідали в одній із наших статей.

Не будемо переказувати її зміст, зазначимо лише, що основними АКБ, що використовуються на сучасних радіокерованих моделях є:

  • NiCd - нікель-кадмієві,

  • Ni-MH – нікель-метал-гідридні,

  • Li-Po або Li-pol або Li-polymer – літій-полімерні,

  • LiFePO4 - літій-залізо-фосфатні.

Найбільшого поширення набули літій-полімерні (LIPO) та порівняно новий вид – літій-ферум-фосфатні (LiFePO4).

Gens Ace: акумулятори на будь-який випадок та для будь-якої техніки

Компанія Gens Ace – один із найбільших розробників та виробників акумуляторних систем, які використовуються практично у всіх сферах життєдіяльності людини.

Компанія була заснована у жовтні 1998 року. З того часу надійність акумуляторів Gens Ace підтверджена популярністю серед любителів та професійних RC-моделістів більш ніж у 100 країнах світу.

Один із найвідоміших брендів, що належать компанії Gens Ace – бренд TATTU.

Акумулятори Tattu орієнтовані на встановлення на борту мультироторних систем (квадрокоптери, гексакоптери, октокоптери) для комерційного використання.

Завдяки високій якості та величезній ємності при невеликій вазі, ці АКБ використовуються у промислових безпілотниках для повітряного спостереження, збору даних та для виконання певних місій (наприклад, в аграрному секторі – для догляду за рослинами).

Gens Ace доклали зусиль, щоб їхня продукція була сумісна з дронами відомих та найбільш популярних виробників, таких як, наприклад, YUNEEC та DJI.

Але не варто думати, що акумулятори Gens Ace створені лише для професійного використання. Діяльність компанії спрямована на задоволення потреб всіх категорій RC-моделістів.

Відмінна риса акумуляторів Gens Ace і Tattu — можливість їх заряджання великими струмами в 5-6С, що відповідно в 5-6 разів більше номіналу. Процес зарядки при цьому скорочується в рази, а ТТХ акумулятора не страждають.

Термін експлуатації АКБ, виробництва Gens Ace і Tattu приблизно вчетверо довше, ніж у інших виробників, що випускають продукцію з подібними характеристиками.

Gens Ace та Tattu – це лідер індустрії. Виробник самостійно займається розробкою та виготовленням АКБ різних типів на власному заводі Grepow та не закуповує складові в інших компаній.

У нас, в RC-Hobby, ви можете вибрати найкращі акумулятори та зарядні пристрої відомих виробників. Продукція бренду Gens Ace та Tattu представлена у широкому асортименті.

Тож якщо вашій моделі потрібна додаткова порція енергії – вибирайте!

А коли виникають питання – звертайтесь до наших консультантів – ми допоможемо з оптимальним вибором під ваші потреби та можливості.

Вибирайте найкраще, та вдалих вам покупок!

Статті в тему:

Все про акумулятори для радіокерованих моделей: основні типи, характеристики, особливості

Огляд продукції найбільшого виробника акумуляторних батарей компанії GENS ACE

Як правильно поводитися з літієво-полімерними акумуляторами: зарядка, експлуатація, зберігання Li-Po АКБ

Яку зарядку вибрати для АКБ радіокерованої моделі

Как правильно заряджати акумулятор радіокерованої моделі


Получить бонус

Персональный бонус
за регистрацию

получить