Каталог
Оформить заказ

Паливо для моделей

Поделиться
Цена
от до
Сортировать по: Новинки
Новинки
По популярности
от дешевых к дорогим
от дорогих к дешевым
Показывать по: 12
8
10
12
20

Купити паливо для моделей з ДВЗ або нітро-паливо? Запросто!

Пропонуємо паливо для радіокерованих моделей від найвідоміших виробників. Нитро-паливо або пальне іншого типу для гартівних (калильних) двигунів – це суміш метанолу з нітрометаном, синтетичним маслом і іншими добавками. У нас ви знайдете пальне для моделей з ДВЗ від HPI Racing і Speed ​​Storm.

Паливо, до складу якого входить нітрометан, дозволяє запускати нітро-двигун вашої радіокерованої моделі легко і невимушено, його формула була спочатку розроблена невимогливою навіть до неправильних налаштувань двигуна, змін температури і вологості навколишнього середовища.

Послідовне згоряння нітро-палива в камері циліндра забезпечує стійкий димний слід автомобіля, оптимально змащуючи при цьому всі деталі поршневої системи і дозволяє власникам автомоделей миттєво відчути зміни роботи двигуна, його налаштування і експлуатації.

Повірте, як тільки ви досягнете правильного положення керуючих жиклерів на карбюраторі, ваша модель почне видавати пікові показники швидкості, динамічності і розгону, а також безперебійність в роботі двигуна і у витраті палива.

Вибір у нас гарантує оптимальну продуктивність при мінімальній витраті палива для моделей з ДВЗ.

Доставимо замовлення в будь-який населений пункт України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Херсон, Полтава, Чернігів, Вінниця, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Івано-Франківськ та інші населені пункти України.

ЕЩЕ

Получить бонус

Персональный бонус
за регистрацию

получить