Каталог
Оформити замовлення

Радіокеровані авіамоделі

Поділитися
Фільтр
Цена
від до
Сортувати по: Новинки
Новинки
По популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
Показувати по: 12
8
10
12
20
ЩЕ

Літаючі моделі на радіокеруванні: злетіти в небо, не відриваючись від землі!

Тяга до незвіданого — перша причина популярності радіокерованих моделей літаків і вертольотів.

Коли 17 грудня 1903 року Орвілл Райт всього на одну хвилину відірвався від землі, використовуючи моторний агрегат важчий за повітря, спостерігачі і гадки не мали, що вже через кілька років залізні птиці завоюють небесний простір.

Стати пасажиром літака тепер просто, але мрія взяти в руки штурвал для багатьох романтиків була нездійсненною до появи на ринку RC моделей різних модифікацій.

Купити радіокеровані моделі планерів, літаків, вертольотів та інноваційних мультикоптерів в магазині RC-Hobby може кожен —важливо вибрати авіамодель для себе і під свої потреби.


Яку першу авіамодель вибрати: купити радіокерований літак чи квадрокоптер з камерою?

Мрія про вільне ширяння ніколи не покидала людини. Стати справжнім пілотом пощастило не всім, але візьміть в руки пульт дистанційного керування, покажіть фігури вищого пілотажу і огляньте недоступні раніше пам'ятки!В 
Це стало можливим з розробкою інноваційних радіокерованих авіамоделей: вертольотів, літаків, планерів, дронів з інтелектуальними алгоритмами, купити які можна за доступною ціною:
 • Радіокеровані літаки — тренувальні та пілотажні моделі, пасажирські і військові, з двигунами внутрішнього згоряння або на електротязі — купити можна будь-який. Вибір величезний, але перше знайомство краще з тренувальними апаратами з міцних матеріалів і з невеликою швидкістю польоту. Для початківцівВ перші посадки рідко бувають вдалими — будьте готові до несподіванок.
 • Радіокеровані вертольоти цікаві дітям і дорослим. Якщо купити вертоліт на радіокеруванні з найпростішим функціоналом, дитина його швидко освоїть, а дорослому такий апарат буде занадто простий. Вибирайте згідно рівня потреб майбутнього пілота (якщо для щастя одного хлопчиська досить польотів вперед-назад, то іншому потрібні складні фігури) і віку — для дорослої людини можна купити вертоліт на радіокеруванні з можливістю подальшого апгрейду.
 • Радіокеровані планери і літаючі крила — чудовий подарунок для дітей і дорослих, захоплених небом. Невелика вага (зазвичай до 1 кг) і величезний розмах крил (буває до 2 м) дають можливість цим апаратам економно витрачати енергію, витрачаючи її тільки для набору висоти. Спостереження за елегантними, вільноширяючими «птахами» дарує безтурботний спокій.
 • Мультикоптери (квадрокоптери, октокоптери, гексакоптери, трикоптери) — радіокеровані дрони з будь-якою кількістю несучих гвинтів, які перебувають нині на піку популярності. Купіть дитині іграшковий дрон (ціна не надто кусається) — захопленню не буде меж, подаруйте дорослому квадрокоптер з камерою на радіокеруванні — і він відчує, що таке щастя! Хочете стати володарем крутої моделі мультикоптера типу DJI Phantom 3 або DJI Phantom 4? Тоді почніть з простого, щоб відчути на собі силу тяжіння неба!
 • Повітряні змії прийшли до нас з Піднебесної, коли про мотори ще ніхто не знав, але ширяти в потоках висхідного повітря мріяв кожен. Дивовижні моделі підкорять вас оригінальним дизайном і технічними характеристиками. Для повітряного змія химерної форми не потрібно пального та акумуляторів — досить попутного вітру і гарного настрою!
 • Вільнолітаючі моделі не керуються спортсменом, але від цього не стали менш популярні. Перший досвід запуску вільнолітаючого літака ми отримуємо в школі, коли запускаємо паперові модельки і змагаємося в дальності і красі польоту. У сучасному виконанні вільнолітаючі апарати бувають гумомоторні, з двигунами внутрішнього згоряння і планери, але всі вони конкурують тільки в тривалості польоту


Тренуйтеся, навчайтеся, літайте!

Вибір величезний, колекція магазину радіокерованих моделей RC-Hobby різноманітна, але якщо сумніваєтесь з приводу відсутності практики — для початку купіть симулятор.

Сучасні пілотажні симулятори — це швидке навчання польотам з моделями на радіокеруванні. Перед тим як купити дорогу модель літака, вертольота або гексакоптера, проведіть тренування — задайте погодні умови та оцініть фактори ризику.

Навчайтеся, граючи і отримуючи задоволення!


Вибрали потрібне? Купуємо!

Хай додаткові аргументи додадуть вам впевненість, що рішення правильне:

 • Гарантія на всю продукцію.

 • Оперативна доставка замовлення.

 • Доступні ціни на авіамоделі.

 • Великий вибір моделей не тільки ARF і RTF комплектації, але і додаткових запчастин.

 • Безкоштовні консультації від менеджерів, які дадуть відповідь на всі ваші запитання і допоможуть з вибором.

Авіамоделізм — це гарний настрій!

Це привід для спілкування з друзями на природі!

І, нарешті, це модно і захоплююче! Географія наших замовників — вся Україна! Замовте сьогодні, щоб через кілька днів насолоджуватися польотами.

Це можливо і це доступно!

Досить літати уві сні — перетворіть сон на дійсність!

Замовляйте радіокеровану авіамодель в RC-Hobby

Доставка замовлення здійснюється по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано- Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Ужгород та інші населені пункти.

Купуйте, керуйте, хай вам стануть доступні навіть найскладніші фігури пілотажу!


ЩЕ

Получить бонус

Персональный бонус
за регистрацию

получить