Каталог
Оформити замовлення

Передавачі та комплекти радіокерування

Поділитися
Фільтр
Цена
від до
Сортувати по: Новинки
Новинки
По популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
Показувати по: 12
8
10
12
20
ЩЕ

Купити пульт радіокерування для моделей, передавач, комплект

Радіокерування rc-моделей засноване на взаємодії «людина-модель».

Використовуючи комплект для радіокерування, з пульта віддається команда на виконання тієї чи іншої дії агрегатом. Спосіб передачі — це радіоканал або інфрачервоне випромінювання, в дуже рідкісних випадках - ультразвук.

Комплект радіокерування для моделей складається з передавача (пульта радіокерування) у пілота і приймача, розташованого в конструкції самої моделі.

Класифікують передавачі радіокерування на джойстикові (моноблочні, модульні) та пістолетні. При цьому комплект радіокерування моделями моноблочного типу відразу готовий до застосування і має всі необхідні складові, коли модульні — це тільки основа, що «наповнюється» необхідним обладнанням керування.

Передавач буває багатоканальним: від 2 до 12 каналів.

Пульт радіокерування для моделей реалізує функціонал: триммування, реверсу каналів, регулювання чутливості ручок, обмеження затрат сервомашинок, мікшування і ін.

В інтернет-магазині RC-Hobby ви можете купити комплект радіокерування для моделей або комплект радіокерування. Гарантія низької ціни.

Якщо ви знайшли ціну нижче — звертайтеся! Запропонуємо ще кращу!

Доставка замовлення з магазину RC-Hobby здійснюється по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ , Тернопіль, Луцьк, Ужгород та інші населені пункти.

ЩЕ

Получить бонус

Персональный бонус
за регистрацию

получить