Каталог
Оформити замовлення

Двигуни внутрішнього згорання

Поділитися
Фільтр
Цена
від до
Сортувати по: Новинки
Новинки
По популярності
від дешевих до дорогих
від дорогих до дешевих
Показувати по: 12
8
10
12
20
Двигун DLE 120 ES
 
61 850 грн
Додати до порівняння
  • Артикул: DLE-DLE120ES
  • Виробник: DLE
Двигун HPI Racing Nitro Star F3.5 Pro (HPI101584)
 
7 799 грн
Додати до порівняння
  • Артикул: HPI101584
  • Виробник: HPI Racing
  • Тип двигуна: Нітро (Nitro)

Продаж двигунів внутрішнього згоряння для моделей

Пропонуємо великий вибір двигунів ДВЗ для радіокерованих моделей від відомих виробників: Evolution, HPI Racing, JC Engine, Thunder Tiger і ін. Вся продукція відрізняється високою якістю і надійністю.

В асортименті представлені гартівні (розжарювальні, калильні) і бензинові двигуни внутрішнього згоряння, які призначені для використання на авіамоделях, автомоделях та судномоделях.

Двигуни відрізняються способом займання палива. У бензинових моторах використовуються іскрові свічки, які викликають іскру в потрібний момент, а в розжарювальних (калильних) двигунах використовуються свічки, які підтримують постійно високу температуру спіралі.

Всі ДВЗ-двигуни працюють на суміші оливи з паливом. Для бензинових двигунів використовується суміш бензину і оливи в пропорції 20 до 1. Для калильних двигунів використовується пропорція палива до оливи 5 до 1.

Увага! Паливо, що використовується в розжарювальних двигунах дуже отруйне і вимагає обережного з ним поводження.

Зверніть увагу! Калильним (гартівним) і бензиновим двигунам внутрішнього згоряння, що використовуються на радіокерованих моделях, для довгої і ефективної роботи необхідно провести налаштування і обкатку для підгонки складових частин мотора. Без якісної обкатки або зовсім без неї ресурс двигуна скорочується в кілька разів!

Вибирайте, купуйте! Доставка замовлення по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Ужгород та ін.

Вдалих польотів і заїздів!

ЩЕ

Получить бонус

Персональный бонус
за регистрацию

получить