Каталог
Оформить заказ

Вимірювальні прилади

Поделиться
Цена
от до
Сортировать по: Новинки
Новинки
По популярности
от дешевых к дорогим
от дорогих к дешевым
Показывать по: 12
8
10
12
20
ЕЩЕ

Вимірювальні прилади для радіокерованих моделей і не тільки — королівська точність!

Радіокеровані моделі — захоплення не з дешевих. Тому точність в цьому хобі на першому місці.

Що б ви не купили — чи то квадрокоптер, вертоліт на пульті радіокерування чи планер, машинка чи човен — вимірювальні прилади для відстеження технічних характеристик самої моделі або її складових/компонентів допоможуть продовжити життя улюбленої іграшки.

Наприклад, якщо купити машину на радіокеруванні з ДВЗ, то для обкатки нового мотора потрібно вимірювати його температуру. І тут без інфрачервоного термометра не обійтися. Цей же прилад стане в нагоді для вимірювання температури на регуляторі обертів моделей з електротягою.

Вимірювальні прилади знайшли широке застосування в радіомоделізмі. Тестери, датчики, термометри, точні ваги — це те, з чим квадрик жваво літає, а машинка слухняно ганяє по трасі.

Вибрати й купити точне обладнання для вимірювання та відстеження параметрів телеметрії радіокерованих моделей можна у нас в RC-Hobby.

Виникли питання або сумніваєтеся — звертайтеся, ми допоможемо порадою.

У нас широкий вибір і досвідчені консультанти. Доставка — по всій Україні.

Кілька днів — і покупка чекає вас у вашому місті чи містечку: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано -Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Ужгород.

Ми гарантуємо якість і точність того, що пропонуємо!

Купуйте товари перевірених брендів.

ЗАМОВЛЯЙТЕ!

ЕЩЕ

Получить бонус

Персональный бонус
за регистрацию

получить