Каталог
Оформити замовлення

Правила користування

Правила користування сайтом RC-Hobby

Перед переглядом нашого сайту уважно прочитайте ці правила. Якщо ви не погоджуєтесь з їх умовами, не використовуйте сайт https://rc-hobby.com.ua/.

Використання цього сайту, у тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення вами товарів/послуг з використанням даного сайту означає вашу згоду з умовами цих Правил.

Терміни, які використовуються в тексті цих Правил:

  • Адміністрація — адміністрація сайту.
  • Користувач — особа, яка переглядає інформацію на сайті та/або замовляє та/або отримує товари з використанням інструментів сайту. Одержувач та Платник є користувачами.
  • Інтернет-магазин — інтернет-магазин RC-Hobby.
  • Сервіси — інтерактивні сервіси сайту.
  • Правила — політика конфіденційності та правила користування сайтом https://rc-hobby.com.ua/.

Правила взаємодії сайту та користувачів

1. Всі користувачі можуть переглядати зміст Сайту, знайомитися з інформацією та матеріалами, а також іншими даними, розміщеними на ньому.

2. Користуватися сервісами сайту, у тому числі оформляти замовлення на ньому або з особистого кабінету, залишати коментарі:
2.1. Оформляючи замовлення на сайті або реєструючись, або проставляючи позначку у відповідному полі на сайті rc-hobby.com.ua перед заповненням своїх персональних даних, користувач дає свою згоду адміністрації на збирання та обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, розповсюдження, знеособлення та знищення) зазначених ним даних, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних транспортно-експедиторським та кур'єрським організаціям, будь-яким банкам та/або фінансовим установам, та іншим третім особам (без обмеження) на розсуд адміністрації та відповідно до Політики конфіденційності сайту. Це положення діє без обмеження терміну дії.

2.2 Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо та добровільно надана користувачем
3. У разі надання недостовірної інформації при реєстрації на сайті або іншого порушення цих Правил, користувачеві може бути відмовлено у користуванні сервісами.

4. Користувач особисто відповідає за збереження своїх логіну та паролю та інших реєстраційних даних для входу на сайт.
Передача користувачем своїх логіну та паролю, інших реєстраційних даних третім особам забороняється. У разі втрати логіну, пароля або інших реєстраційних даних, користувач зобов'язується дотримуватись інструкцій, прописаних на сайті для їх відновлення. У разі неможливості відновлення реєстраційних даних згідно з інструкціями, користувач повинен звернутися до Адміністрації.

5. Розміщена на сайті інформація (у тому числі про товар, його ціну, характеристики, наявність чи відсутність, будь-які інші параметри) вимагає уточнення. Перед оформленням замовлення рекомендується звернутися до співробітників інтернет-магазину для перевірки відповідності розміщеної інформації. Для цього користувач може:
  • залишити свій контактний телефон для зв'язку під час оформлення замовлення;
  • зв'язатися із співробітниками інтернет-магазину самостійно: https://rc-hobby.com.ua/about/contacts/
6. Користувач зобов'язується уважно ознайомитись з цими Правилами. У разі незгоди, користувач зобов'язується негайно припинити використання сайту.

7. Адміністрація в будь-який час без повідомлення користувачів може вносити зміни до цієї угоди, а також у сервіси, матеріали, інформацію, будь-які інші дані, розміщені на сайті, у тому числі про ціну товарів, їх наявність чи відсутність, інші характеристики.

8. У разі, якщо дані на сайті не відповідають дійсності та користувач, не вдавши заходів для перевірки таких даних, зазнає будь-яких збитків у зв'язку з цим, зокрема збитків від втрати прибутку або від переривання ділової активності, інтернет-магазин не несе відповідальності за такі збитки.

9. Користувачі мають право переглядати та завантажувати інформацію та матеріали з сайту лише для особистого (некомерційного) використання, в умовах повного дотримання законодавства у сфері охорони інтелектуальної власності, інших вимог чинного законодавства України.

Заборонено комерційне та/або публічне використання матеріалів, інформації, інших даних, розміщених на сайті.

Заборонено використання матеріалів, інформації, інших даних сайту на інших сайтах без згоди правовласника.

10. Для видачі замовлення одержувачу (користувачу), останній зобов'язаний пред'явити при отриманні документ, що посвідчує особу (паспорт).

11. Усі можливі суперечки, що випливають із цієї угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

12. Бездіяльність з боку Адміністрації сайту у разі порушення будь-ким із користувачів цих Правил не позбавляє адміністрацію сайту права вжити пізніше відповідних дій на захист своїх інтересів та на захист авторських прав, що охороняються у відповідності із законодавством Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цих Правил та безумовно приймає їх.

Получить бонус

Персональный бонус
за регистрацию

получить