Каталог
Оформити замовлення

Первый Радиоуправляемый Канал (1RC)

Підписатися на канал 1RC

Квінтесенція драйву та позитиву!

Перший Радіокерований Канал: реальний відрив!

Вітаємо вас у клубі RC-Hobby!

Ви вже стали на шлях RC-моделізму? Чи радіокеровані моделі вам тільки сняться? Бажаєте стати пілотом гоночного боліда чи злетіти в небо, спостерігаючи краси світу та споглядаючи глядачів на землі з висоти пташиного польоту? А може, вже настав час поринути у водні глибини і поспостерігати, чим там займаються місцеві жителі?

Щоб отримати порцію іскрометного драйву, не обов'язково бути арабським шейхом чи володарем яхти «А-ля Абрамович» – достатньо приєднатися до численної команди моделістів та купити модель на радіокеруванні.

Але, якщо ви ще не зважилися на придбання власного гаджета, який допоміг би відчути всю красу викиду адреналіну в кров, не пропустіть нагоди подивитися, як це роблять інші! Спеціально для любителів «екстриму на дивані» та захоплених ентузіастів технічних видів спорту запущено «Перший радіокерований канал», який увібрав у себе все найкраще відео про радіокеровані моделі.

Ми пропонуємо найкраще та найновіше

Перший радіокерований - це:
  • Новини та події - відеоролики про життя, з якого вирізано все нудне та підкреслено найцікавіше та захоплююче.
  • Огляди новинок ринку: моделі мультикоптерів та квадрокоптерів на радіокеруванні, радіокеровані автомобілі, гелікоптери, літаки, танки. У цьому розділі на вас чекають захоплюючі відео про можливості сучасних RC апаратів, які вже давно перестали бути дитячими іграшками.
  • Навчальні відео про радіокеровані моделі допоможуть впоратися з керуванням та налаштуванням систем, оновити програмне забезпечення, а також підкажуть оптимальний вибір для покупки наступної RC моделі у вашу колекцію.
Крім вищезгаданих «корисностей», рекомендуємо заглянути в розділ «Зйомка з повітря FPV» — тут на вас чекають захоплюючі зйомки польотів «від першої особи», які пропонують сучасні FPV-системи авіамоделей на радіокеруванні.

По телевізору такого не покажуть – дивіться «Перший радіокерований канал» та будьте в курсі подій!

Тільки у нас на вас чекають відеоматеріали, створені захопленими професіоналами.

Дивіться, отримуйте порцію позитиву, ставте лайки та радьте друзям!
Відеоряд постійно оновлюється, тому щоб нічого не пропустити - підписуйтесь!
Підписуйтесь самі та розповідайте однодумцям – це допоможе нам випускати відеоролики частіше та робити їх ще яскравіше!

Нове відео з каналу

Получить бонус

Персональный бонус
за регистрацию

получить